Lednice na Moravě, 608374535, phejl@lednice.org, ubytování, hotely
Lednice na Moravě, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, lázně, ubytování, penziony, hotely, vinné sklepy, restaurace, město, obec, památky, region, cestování, turistika, zájezdy, pobyty, výlety, návštěvy, procházky

Lednice na Moravě
Ubytování
Hotely

bazén Relax Hotel Štork - vítejte v novém hotelu, který se nachází pouhých 5 minut volné chůze od centra Lednice, hostům nabízíme příjemné ubytování, vhodné jak pro rodinnou rekreaci, tak pro individuání pobyty, celkový počet pevných lůžek je 56 plus 10 přistýlek, v hotelu naleznete bistro s občerstvením, vinárnu, venkovní zastřešený bazén s protiproudem, vířivku, saunu, k dispozici jsou masáže, parkování před hotelem je hlídáno kamerovým systémem, přijímáme platební karty a poukázky, poskytujeme zvýhodněné balíčky služeb. Přístup: z centra Lednice po Valtické ulici, 200 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinárna a bazén. Tel.: 519440940, 733133833, e-mail: recepce@relaxhotelstork.cz.
Hotel Princess Hotel Princess - Nově otevřený rodinný hotel v centru Lednice (klidová zóna). Pro vstup do zámeckého areálu stačí přejít ulici. Nabízí Vám prostorné, plně klimatizované pokoje s nadstandardním vybavením (trezory, minibary, LED TV, vysoušeče vlasů atd.). Pokoje jsou vybaveny manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky. Připojení na Internet je na každém pokoji zdarma. Kapacita je 14 pokojů, 30 lůžek. V hotelu je možná úschova kol. Uspořádáme pro Vás svatebních hostiny, konference a rodinné nebo podnikové oslav. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Lobby Bar. Tel.: 775877778, e-mail: info@hotelprincess.cz.
Hotel Galant Hotel Galant - příjemný moderní hotel **** v těsné blízkosti Lednického zámku, 46 dvojlůžkových pokojů (televize, satelit, rádio, internet, minibar), 4 dvojlůžkové apartmány, 24/7 servis, hotel je nekuřácký, restaurace (80 osob), klasická česká jídla i mezinárodní kuchyně, Moravský salonek (40 osob), gril, venkovní zahrádka (40 osob), vinný sklep (osob), venkovní vinná restaurace (pergola, 80 osob), společenské a firemní akce, 2 kongresové sály (Dyje 160-200 osob, Morava 80-100 osob), 3 salonky, venkovní prostory, prezentační technika, tlumočnické a služby, směnárna, trezor, suvenýry, WiFi, kopírování, praní prádla, parkování, dětský koutek, degustace, cimbálky, masáže, pedikúra, manikúra, kadeřnice, kosmetika, rekreační bazén, tenis, stolní tenis, volejbal, nohejbal, ruské kuželky, kriket, šipky, kola, koně, výlety. Přístup: vedle velkého parkoviště. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, vinný sklep, vinařský dvůr, úschovna a půjčovna kol, bazén a koně a kočáry. Tel.: 519340130, e-mail: lednice@galant.cz.
ubytování - budova Lázně Lednice - Lázeňský dům Perla, nový objekt, krásný interiér, 38 dvojlůžkových pokojů (WC, sprchový kout a TV na pokoji), restaurace, bar, terasa, dřevěné sochy, dva skvělé léčivé prameny, jodobromová voda s unikátním složením, bazén pro lázeňské hosty zdarma, sauna, řada procedur (masáže, koupele, zábaly...), Internet k dispozici, nedaleko je zámecký areál (zámek Lednice, zahrada, park), salety (architektonické skvosty v krajině), kopce, Pálava (Pálavské vrchy, Pavlovské vrchy) lužní lesy, rybníky (Zámecký, Mlýnský, Nesyt...), řeka Dyje, potoky, atrakce (jeskyně Grotta, akvárium Malawi, výstava Tajemná Indonézie, show dravců...), léčebné a relaxační pobyty, ubytování, stravování, prostory pro školení. Přístup: na kraji Lednice, na dohled od silnice Břeclav - Lednice. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, léčení a restaurace. Tel.: 724730804, 519304873, e-mail: recepce@lednicelazne.cz.
Garni Hotel Garni Hotel - letos je hotel v důsledku silnice zavřen, zajímavý hotel v lednickém zámeckém parku, 10 komfortně vybavených pokojů a apartmánů, snídaně formou švédského stolu, obědy či večeře v blízké restauraci, bazén, zahradní gril s posezením, vinotéka, stolní tenis, dětské hřiště, půjčovna kol, parkoviště (bezpečnostní kamera), WI-FI, vysokorychlostní Internet, občerstvení, suvenýry, přímý vstup do zámeckého parku (procházky, jogging, v zimě bruslení), společenské a firemní akce, zábava (návštěva vinného sklípku, folklórní vystoupení, historické programy a soutěže, kurzy týmové spolupráce, outdoorové aktivity...), aktrakce a okolí: trekkingová kola, vyhlídkové plavby po řece Dyji, Lázně Lednice (bazén, procedury), koně, poníci kočáry, chrti, rybářský revír, tenis, sportovní střelnice, kuželky, bowling, squash, posilovna, přírodní koupaliště Apollo, památky (zámky Lednice, Valtice a Mikulov, skleník, salety - Minaret, Janohrad, Apollo, Tři Grácie, Svatý Hubert, Rendezvous, Reistna), příroda (Pálava, lužní lesy, Lednické rybníky). Přístup: ze Zámeckého náměstí ulicí na Podivín, 500 m; silnice od Podivína, po příjezdu do katastru Lednice je hotel na levé straně. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, plavby zámeckým areálem. Tel.: 603568876, e-mail: info@hotel-lednice.cz.
Zámecký hotel Lednice Zámecký hotel Lednice - Hotel se nachází v sousedství Lednického zámku, přímo v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-valtického areálu (památka UNESCO). Hotel poskytuje ubytování, cukrárnu, vinný sklep, salonek, konferenční místnosti a restauraci s letní zahrádkou a výhledem na zámek. Pokoje jsou vybaveny tak, aby navozovaly dojem zámeckého prostředí. V přízemí je pokoj s bezbariérovým přístupem. Lednice je lázeňská obec, lze zajistit lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově. Hotel Vám pomůže zajistit i spoustu dalších aktivit, které Váš pobyt naplní dle Vašeho vkusu a potřeb (projížďka v kočáře, plavbu na lodi, jízda na koni...) Těšíme se na Vaší návštěvu. Přístup: z velkého parkoviště jděte nahoru do zámeckého areálu, na křižovatce cest odbočte doprava, na Zámeckém náměstí jděte ke vchodu do zámeckého areálu. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a cukrárna a vinný sklep. Tel.: 530503464, e-mail: info@hotellednice.cz.
Hraniční zámeček Hraniční zámeček - tento objekt byl zachráněn prakticky z ruin díky nezměrnému úsilí pana Kašníka staršího, hotel, restaurace a vinný sklep v nádherně zrenovované památce UNESCO, nejhezčí v regionu, užijte si šlechtického života, architektonický skvost uprostřed malebné přírody, areál na břehu velikého rybníka (Hlohovecký rybník, vodní ptáci), trávník, pěšinky, sochy, noční osvětlení, východisko několika turistických tras, stylové historické prostředí, klid, pohoda, venkovní posezení, krásný výhled, restaurace (výborná kuchyně, vybraná vína), kavárna, salonky, terasa, kongresový sál, sauna, fitness, půjčování (kola, sportovní potřeby), elektronické parkoviště, bezbariérový přístup, vinný sklep, živá hudba, procházky a vyjížďky do okolí, jízda na koni a v kočáře, souhrnně ideální pro ozdravný pobyt, odpočinek a regeneraci. Přístup: z Lednice po silnici směr Valtice, po 3 km odbočte vpravo do Hlohovce, projeďte obcí až k zámečku. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 519354354, e-mail: info@hranicnizamecek.cz.
zámek, hotel Zámecký hotel Hubertus - hotel na zámku Valtice, ubytování za rozumné ceny, 31 dvojlůžkových pokojů plus přistýlky, restaurace, kavárna, jídelní terasa (celem 120 osob), přednáškový sál (50 osob), vinný sklep (100 osob), Galerie vín (výstava a vinotéka), Wi-Fi, zámek Valtice je historickou rezidencí šlechtického rodu Liechtensteinů, Valtice jsou hlavním městem vína, okolí je poseto vinohrady, ve městě je řada sklepů (Salon vín, Zámecký sklep, Hradební vinný sklep, Křížový sklep, Valtické Podzemí...), během roku se zde konají vinařské akce (košty, vinobraní, soutěže...), v okolí je řada památek a přírodních zajímavostí (zámky Valtice, Lednice a Mikulov, kostel Nanebevzetí Panny Marie, Národní zemědělské muzeum, vyhlídková terasa Reistna, letohrádek Belveder, Hraniční zámeček, Rendezvous, Pálava...). Přístup: zámek Valtice, na předním nádvoří průčelím a chodbou doleva. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 519352537, 736631171, e-mail: info@hotelhubertus.cz.
Penzion Klaret Hotel Klaret - stylový hotel v klidné části Valtic, 14 pokojů a 1 apartmán s komfortním vybavením, velké venkovní prostranství, krásný výhled na okolní přírodu (Pálava), rozšířená bufetová snídaně, připojení na internet WI-FI v celém objektu, uzavřený areál s parkovištěm pro hosty, vlastní archivní sklep s vínem, venkovní posezení na terase, grill a venkovní krb, školící místnost a audio a video, úschovna kol a servis, sportovní výživa a poradenství, sportovní a rekondiční masáže, venkovní bazén. Přístup: Valtice, Střelecká ulice; autem, na kole: z Mikulovské ulice odbočte směrem vzhůru, cca 300 m; pěšky: z náměstí směrem na jih, cca 100 m, poté odbočte doprava nahoru, na křižovatce jděte přímo úzkou uličkou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto a mapa a vinný sklep. Tel. 777 770 508, e-mail: recepce@hotelklaret.cz.
Hotel Drnholec Hotel Drnholec - Anglický hotel na jihu Moravy. Dovolujeme si vás přivítat v našem hotelu, který byl rekonstruován v roce 1995 do podoby anglického venkovského hotelu. Budova pochází z roku 1775. Při zachování původního stylu jsme vytvořili příjemnou a nezapomenutelnou rodinnou atmosféru, rozdílnou od anonymních a stereotypních hotelů. Nabízíme Vám ubytování ve 12 dvolůžkových pokojích a vinnou restauraci s výbornou českou i zahraniční kuchyní, mimo jiné k večerům u vína s moravskou hudbou. Čas můžete příjemně trávit také na letní terase (chlazený Budvárek ) či v baru s otevřeným krbem (whisky, koňaky, doutníky...). Do našeho vinného sklípku Vás zveme k ochutnávce, řízené degustaci či konzumaci desítek znamenitých vín z jižní Moravy. Náš vinný lístek jsme připravili společně s vinařským odborníkem tak, abyste měli možnost ochutnat ta nejlepší vína rozmanitých chutí, barev a vůní. V celém hotelu je Wi-Fi Internet. Dále Vám rádi poskytneme seminární místnost pro konference, školení a semináře, prezentační technika je k dispozici. K nerušenému obchodnímu jednání pro skupiny do osmi osob můžete využít malý salonek. Jsme připraveni splnit Vaše přání vyslovená v češtině, angličtině i němčině. Bezpečné parkování je v areálu hotelu. Přijímáme všechny běžné platební karty. Náš hotel je dobrým místem ke klidné relaxaci i k výletům po celé Jižní Moravě - Falkenstein - Rakousko, Znojmo, aquapark a termální lázně Laa and der Thaya, Novomlýnské nádrže, Pálava, Lednicko-valtický areál... V okolí naleznete četné turistické trasy i cyklostezky. Rádi Vám poradíme s plánováním výletů, ochutnávek ve vinné restauraci i v místních vinných sklepech nebo pomůžeme s pronájmem kol na vyjížďky do okolí. My, Daniela a John Wornellovi s kolektivem hotelu uděláme vše pro to, aby Váš pobyt v našem hotelu byl příjemným, nezapomenutelným zážitkem. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 519519307, e-mail: booking@hoteldrnholec.cz.
Hotel Beatrice Hotel Beatrice - Prušánky-Nechory, první pasivní hotel v ČR, součást sklepního areálu U Jeňoura, pohodlné ubytování v klidném prostředí nechorských vinic, kde můžete strávit ideální dovolenou s dětmi, víkendový pobyt ve dvou, firemní školení nebo nocleh po bujarém večírku ve vinných sklepech, 25 komfortně vybavených pokojů, kapacita až 75 lůžek, konferenční sál pro firemní školení, koncerty, vernisáže a jiné kulturní akce, bezbariérový přístup, WiFi, uzavřené parkoviště, hezký venkovní bazén, půjčovna jízdních kol, krásné výlety do okolí: Lednicko-valtický areál, vyhlídková věž Nový Poddvorov, Slovanské hradiště Mikulčice, větrný mlýn, Čejkovice... Přístup: dálnice Brno-Bratislava, odbočte na Velké Bílovice, pak doprava na Prušánky, tam doleva přes mostek, za mostkem doprava, po 200 m doleva nahoru směrem na Nechory; z Hodonína jeďte směrem na Prušánky, projeďte obcí, v levotočivé dolní zatáčce odbočte doprava a pak pokračujte do Nechor. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep, vinařský dvůr a vinařství. Tel.: 605276362, e-mail: jana@ujenoura.cz.
Hotel Akademie Hotel Akademie - známý jihomoravský seminární hotel, ***, Slovácko, nedaleko Lednicko-valtického areálu, Pálavy, slovenských a rakouských hranic, ideální místo pro kongresovou, pobytovou a tranzitní turistiku, firemní akce, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, rodinné oslavy, promoce, svatební hostiny, 51 pokojů (44x2, 6 apartmá, 1 bezbariérový pokoj, možnost přistýlky, toaleta, sprchový kout, apartmá s vanou, TV satelit, telefon, budík, lednice, fén, dětská postýlka), restaurace (85 míst), bar, letní terasa, 5 seminárních sálů (klimatizace, variabilní uspořádání), VIP salonek, PC učebna, sklepní vinárna původně z 15. století, relaxační centrum (fitness, stolní tenis, elektronické šipky, ruské kuželky, petanque), venkovní bazén, bohatá snídaně formou bufetu v ceně noclehu, hotelové parkoviště (i pro autobusy), zdvojený WiFi Internet, možnost ubytovat Vašeho psa či kočku, zabezpečení kartovým systémem, rodinná a přátelská atmosféra, příjemný servis, široký výběr jídel české a mezinárodní kuchyně, občerstvení, celodenní stravování, hostiny, rauty, grilování, skvělá moravská vína, nevtíravá hudba, audiovizuální technika (video, CD, DVD, mikrofony, zpětné projektory, vizualizér, videodatové projektory, laserová ukazovátka, CRT a plasma TV, domácí kino, velká promítací plátna, flipcharty, magnetická tabule, pinwand, laptopy), sauna s bazénkem, infračervená prohřívací kabina, masážní sprcha, vířivý bazén, solárium, klasické masáže, aromamasáže, půjčovna kol, půjčovna skútrů, směnárna nonstop, taxi, praní a žehlení prádla. Přístup: seminární Hotel Akademie - Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, sklepní vinárna, hotelová dependance Vila Jarmila - Velké Bílovice, Vila Klára - Horní Smokovec - Vysoké Tatry, seminární Hotel Akademie Hrubá Voda - sousedství říčky Bystřice, rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku a seminární Hotel Akademie Naháč - Posázaví. Tel.: 519364111, e-mail: info@hotelakademie.cz.
Hotel Golf Garni Hotel Golf Garni - Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihomoravského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost prožít krásné chvíle pod dominantou Svatého kopečku s kostelem sv. Šebestiána, nedaleko historického náměstí, zámku, židovských památek a dalších kulturních, církevních i přírodních zajímavostí města a okolí. Hotel Golf Garni*** nabízí ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (včetně dvou pro hendikepované), o celkové kapacitě až 40 lůžek. Všechny pokoje hotelu jsou klimatizované, vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV, připojením na Internet a kartovým systémem. Snídaně jsou podávány formou bohatého buffee přímo v objektu. U hotelu je uzavřené, kamerovým systémem hlídané parkoviště a úschovna kol, lyží, event. golfových bagů. Hotel Golf Garni je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, obchodních jednání i rodinných oslav. Mikulov a nejbližší okolí nabízí širokou škálu sportovních a relaxačních možností (rezervace Vám zajistíme): wellness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, masáže, lázeńské a rehabilitační služby, spinning, fitness, pilates, overball, bodyform, powerjóga, squash, tenis, stolní tenis, sálová kopaná, fitness, volejbal, nohejbal, bowling, vyhlídkové lety balonem, cykloturistika, nordic walking, jízdy na koních po vinařských stezkách s průvodcem, jízdy na čtyřkolkách nebo vojenským vozidlem, koupání v termálním bazénu či aquaparku Laa an der Thaya. Golf můžete hrát "za kopcem", na hřišti v nedalekém Poysdorfu (nedalekem myslíme 10 – 15 minut autem). Toto golfové hřiště bylo vyznamenáno jako nejkrásnější nové hřiště v Rakousku. 18 - jamkové hřiště se nachází uprostřed vinic, ovocných sadů a polí. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), hotel je po 30 m na pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, fotografie, mapa, vinný sklep a Golf Veltlinerland Poysdorf. Tel.: 734 792 591, 539 029 600, e-mail: info@hotelgolfgarni.cz.
Hotel Mario Hotel Mario - Krásné ubytování v Lednicko-valtickém areálu přímo u vstupu do Zámeckého parku, zámku a na náměstí. Ubytování ve dvoulůžkových standardně vybavených pokojích s koupelnou se sprchovým koutem a v 1 apartmánu s vanou a samostatnou ložnicí. Možnost pořádání školení v salonku či školící místnosti nebo večírku a oslav ve vinném sklípku přímo v hotelu. Letní kuchyně s posezením u fontány. Pro děti venkovní dětský koutek. Parkování v areálu pro hotelové hosty zdarma, Wifi Internet, úschovna jízdních kol. Region nabízí množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras a vinařských naučných stezek. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: z náměstí ulicí 21. dubna nebo Pekařskou, 30 m. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklípek. Tel.: 519322328, 731607210, e-mail: info@hotelmario.cz.
domů - nahoru
© Petr Hejl